Напад на водія міжміської маршрутки у центрі Черкас


Spread the love

Сьогодні на автостанції “Дашковича”, що розташована в центрі Черкас біля будинку облстатуправління, сталася, на жаль, не рідкісна для міста, кримінальна подія. Жорстоко побито водія, який обслуговував городян на маршруті Черкаси-Чигирин…    

Легковим авто під знак не можна!

Навіть раніше не всі водії дотримувалися цієї вимоги. А тепер і поготів, адже міськими службами на території автостанції вирито котлован для заміни і ремонту труб!

Можливо, через недбале планування робіт комунальниками було ускладнено виїзд каретам швидкої допомоги, що розміщуються навпроти автостанції та звужено простір для маневру маршрутних автобусів і легкових машин.

Так як розвернутися стало вкрай складно – почали постійно утворюватися затори. Відповідно, почастішали і конфлікти між учасниками дорожнього руху.

29.04.2021, близько 16.45 підозрюваний нападник під’їхав до автостанції автомобілем «Opel» держномер СА 9273 IB …

Саме в цей момент прибула маршрутка рейсу Черкаси – Чигирин. Між водіями виникла суперечка, в результаті якої на водія маршрутки було скоєно напад.

Свідки з числа пасажирів і працівників автостанції намагалися перешкодити побиттю. Нарешті, особливо завдяки самовідданим діям диспетчерки автостанції, бійку зупинили.

Одразу було викликано наряд поліції, а в подальшому і швидка допомога, лікарі якої попередньо констатували перелом носа у водія маршрутки.

До слова сказати, постраждалий водій є учасником бойових дій в зоні АТО, який свого часу відстоював мирне життя України.

За відгуками адміністрації автостанції “Дашковича” це спокійна і врівноважена людина, що знаходиться на дуже гарному рахунку на ТОВ Сервіс-Авто-2005.

Нападник, почувши як викликають поліцію, побіг до автівки «Opel» і втік з місця події. Свідки встигли сфотографувати його та  машину…

   

 

 

 

 

 

Наразі, поліція збирає дані для відкриття кримінальної справи за статтею 122 (умисне середньої тяжкості тілесне пошкодження, що є злочином проти життя та здоров`я людини) КК України, а також щодо зникнення нападника з місця події.

Тож велике прохання до громади : якщо є інформація про нападника – на фото він в темно-сірих бриджах і світло-сірій бобці з капюшоном – терміново повідомити за телефоном гарячої лінії 102.

– «Такого у нас ніколи не траплялося, щоб били водіїв – каже адміністратор автостанції «Дашковича» Вікторія Дмитрівна Клінт, – хлопці сумлінно возять людей, ночі не досипають, працюють на знос, а тут таке нелюдське ставлення – напад, побиття … »

Нападение на водителя междугородней маршрутки

P.S.  Комунальні служби міста вже найближчим часом планують засипати котлован, тож проблема вільного маневрування автівок в районі автостанції повинна покращитися,  але  проблема взаємовідносин між людьми поки що залишається нагальною …

 

Редакція “Громади Черкащини”

Have any Question or Comment?

Leave a Reply