Напад на водія міжміської маршрутки у центрі Черкас


Spread the love

Сьогодні на автостанції “Дашковича”, що розташована в центрі Черкас біля будинку облстатуправління, сталася, на жаль, не рідкісна для міста, кримінальна подія. Жорстоко побито водія, який обслуговував городян на маршруті Черкаси-Чигирин…    

Легковим авто під знак не можна!

Навіть раніше не всі водії дотримувалися цієї вимоги. А тепер і поготів, адже міськими службами на території автостанції вирито котлован для заміни і ремонту труб!

Можливо, через недбале планування робіт комунальниками було ускладнено виїзд каретам швидкої допомоги, що розміщуються навпроти автостанції та звужено простір для маневру маршрутних автобусів і легкових машин.

Так як розвернутися стало вкрай складно – почали постійно утворюватися затори. Відповідно, почастішали і конфлікти між учасниками дорожнього руху.

29.04.2021, близько 16.45 підозрюваний нападник під’їхав до автостанції автомобілем «Opel» держномер СА 9273 IB …

Саме в цей момент прибула маршрутка рейсу Черкаси – Чигирин. Між водіями виникла суперечка, в результаті якої на водія маршрутки було скоєно напад.

Свідки з числа пасажирів і працівників автостанції намагалися перешкодити побиттю. Нарешті, особливо завдяки самовідданим діям диспетчерки автостанції, бійку зупинили.

Одразу було викликано наряд поліції, а в подальшому і швидка допомога, лікарі якої попередньо констатували перелом носа у водія маршрутки.

До слова сказати, постраждалий водій є учасником бойових дій в зоні АТО, який свого часу відстоював мирне життя України.

За відгуками адміністрації автостанції “Дашковича” це спокійна і врівноважена людина, що знаходиться на дуже гарному рахунку на ТОВ Сервіс-Авто-2005.

Нападник, почувши як викликають поліцію, побіг до автівки «Opel» і втік з місця події. Свідки встигли сфотографувати його та  машину…

   

 

 

 

 

 

Наразі, поліція збирає дані для відкриття кримінальної справи за статтею 122 (умисне середньої тяжкості тілесне пошкодження, що є злочином проти життя та здоров`я людини) КК України, а також щодо зникнення нападника з місця події.

Тож велике прохання до громади : якщо є інформація про нападника – на фото він в темно-сірих бриджах і світло-сірій бобці з капюшоном – терміново повідомити за телефоном гарячої лінії 102.

– «Такого у нас ніколи не траплялося, щоб били водіїв – каже адміністратор автостанції «Дашковича» Вікторія Дмитрівна Клінт, – хлопці сумлінно возять людей, ночі не досипають, працюють на знос, а тут таке нелюдське ставлення – напад, побиття … »

Нападение на водителя междугородней маршрутки

P.S.  Комунальні служби міста вже найближчим часом планують засипати котлован, тож проблема вільного маневрування автівок в районі автостанції повинна покращитися,  але  проблема взаємовідносин між людьми поки що залишається нагальною …

 

Редакція “Громади Черкащини”

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.