Новітня історія України вже сьогодні!


Spread the love

Громадська спілка «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» створена мешканцями міста Черкас та Черкаської області, що мають великий бізнес-досвід і займають активну громадську позицію

Агенція не обмежує себе конкретною галуззю чи сферою діяльності, бо головна її мета – відстоювання прав простих громадян та підтримка бізнесу незалежно від його напрямку.

Головне, щоб цей бізнес створював реальні робочі місця, був соціально-відповідальним, сплачував податки й зарплати без “конвертів” та мав бажання диверсифікувати свою діяльність, тобто розвивався.

Команда професіоналів Агенції завжди виступає за якісні, а не кількісні показники, тому рішуче впливає на державницькі процеси не побоюючись брати на себе відповідальність.

Агенція якісно діє в різних напрямках

Наприклад, нею була запроваджена низка соціально-значущих проектів, серед яких «Школа підприємця-початківця», «Центр підтримки молоді», «Центр енергозбереження»,«Центр за екологічне майбутнє», «Центр підтримки ОСББ» та інші.

Організовано та проведено більше сотні соціальних заходів та ділових зустрічей, які позитивно вплинули на розвиток міста Черкаси та Черкаської області.

Розроблено дорожні карти та пропозиції по порятунку річок Черкащини, першочергових дій по покращенню стану пасажироперевезень і розвитку пасажирського транспорту міста Черкаси.

Також по відновленню роботи КП «Аеропорт Черкаси» щодо звільнення від сплати земельного податку і виділення цьому підприємству бюджетних коштів на ремонт злітно-посадкової смуги.

До досягнень Агенції можна віднести проведення низки дієвих заходів по захисту соціально-відповідального бізнесу від протиправної діяльності співробітників податкової поліції.

У судовому порядку до комунальної власності повернуто об’єкти житлового фонду та відновлено Конституційні права на житло членам більш як 100 сімей!

Агенція бере активну участь у благодійній діяльності та у роботі з учасниками АТО по забезпеченню їх земельними ділянками.

Підтримує акції громадського супротиву щодо діяльності Державної регуляторної служби в місті Київ стосовно заборони несанкціонованих перевірок підприємців.

Співробітники Агенції брали активну участь у природозахисних заходах по виявленню та припиненню браконьєрства у Липівському орнітологічному заказнику,

Нарешті, за підтримки Агенції створено перший в Україні Центр різних видів бойових мистецтв ім. Віктора Синебрюхова, який об’єднав представників більше 10 спортивних федерацій.

Фахівцями Агенції проведено результативні перемовини з представниками вітчизняного бізнесу по виробництву котлів твердопаливного типу, обладнання для розливу рідких та в’язких продуктів, медикаментів та складної побутової техніки.

Окрім цього, наша Громадська спілка налагодила тісні зв’язки з діловими колами США, Канади та Королівства Саудівської Аравії.

Як бачимо, за результатами діяльності Агенції, громадськість здатна брати на себе відповідальність і ефективно діяти в органах місцевого самоврядування та у вищих законодавчих органах нашої країни!

Здатна творити новітню історію України вже сьогодні!

Громадська спілка «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій»

– разом побудуємо саме таку країну, в якій ми бажаємо жити!

Євген Глєбов, Голова «Агенції підтримки підприємництва та інвестицій»

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.