Увага! Безпечний вірус! Глобальна епідемія!


Spread the love

Термінова інформація! Новий вірус!

Почалася глобальна епідемія! У світі набирає темпи зростання кількість ЗДОРОВИХ людей!

Такі люди, вже заражені вірусом Здоров’я, вкрай небезпечні: вони не купують ліки в аптеках, не ходять по лікарнях, не розмовляють про хвороби, ведуть здоровий спосіб життя: активно займаються спортом, харчуються здоровою їжею, не п’ють, не курять, не вживають наркотики !

Більш того, вони посміхаються! А ще – не дивляться телевізор і мало сидять в інтернеті, тобто, не відслідковують і не поширюють чутки про пандемію, коронавірус і різні інші хвороби століття! При цьому, о жах! у них майже завжди гарний настрій!

Світові уряди в ступорі беспрецедентного ошелешення вживають термінових заходів відповідного посилення інформаційного пресингу, щоб уберегти суспільство від людей, заражених вірусом Здоров’я!

Тільки уявіть, багато хто з них не тільки не дивиться телевізор і не підтримує розмови про хвороби, але ще й читає книжки!

При цьому, вони не панікують і, навіть, не вживають лайливих слів, п’ють чисту воду, завжди миють руки після вулиці, самостійно зміцнюють імунітет, обливаючись холодною водою, самі провітрюють приміщення, гуляють на свіжому повітрі, садять дерева))), та й взагалі, самим нахабним чином, відчувають себе радісними і щасливими, творять добро, позитивно мислять, насолоджуються життям а, головне, безконтрольно заражають всіх навкруги цим своїм вірусом Здоров’я!

Якщо вас раптом теж щось спонукало зайнятися спортом або ви несподівано відчули симптоми збільшення кількості енергії, відчуття щастя, любові, радості, якщо у вас щось раптово перестало боліти або ви просто перестали жаліти себе, якщо вас раптом потягнуло не на чіпси, а на свіжі фрукти та овочі, або, не дай бог, неочікувано перейшли на чисту воду замість газованого брендового пійла, знайте, ви підхопили вірус Здоров’я!

Знайте, що в цій, вкрай важкій і прикрій для медичної мафії, ситуації будь-які рекомендації будуть марні, адже вірус Здоров’я – невиліковний!

Карантин в коронавирус – отличный способ передохнуть!

Короткий тест на те, оптиміст ви чи песиміст

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.