Володимир Олійник отримав підозру у держзраді


Spread the love

…сьогоднішня інформація від СБУ: екс-мер Черкас Володимир Олійник отримав підозру у держзраді. Поряд з піжонськими нікчемностями – царьовим та никоноровою.

Царьов – онук Шарікова, що співається… і, один з “найукраїнськіших” людей, яких я особисто знаю – Олійник!

Що спільного?

Завищена самооцінка. Марнославство. Ліфт, яким кожен із них хотів підніматися вище, але поверх у їхніх персональних ліфтах був – останнім…

Серпень 2000 року. Разом з Олійником їдемо в одній машині на чергове судове засідання у справі його першого заступника – Володимира Косміни. Президенту Кучмі треба було тоді розуміти – звідки у скромного мера Черкас у 1999 році – гроші на пристойну президентську кампанію. У Олійника більше року тому народився третій син. У мене трохи пізніше – перший.
– Що твій малий? – Запитує він.
– Орел, – відповідаю.
– Ну ти ж його виховуєш рідною українською мовою? – цікавиться “молодий тато” Володимир Миколайович.
– Виховую…але рідною російською, – відповідаю.
– Який же ти недалекоглядний, – каже Олійник. – Ну хто буде в Україні розмовляти російською через 5 років?

…часто згадую цю розмову, коли бачу його то на “росії 1”, то на “москві”, то на інших “ма-аасковських” каналах.

Добре знаючи ВМ, співчуваю йому: мабуть, якщо жити захочеш, ще й не так розкорячишся, ба навіть на ненависній йому завжди “російській” мові…

Уродженець села Бузівка ​​Жашківського району В.М. Олійник хотів стати президентом української України. Але завжди був у третіх-четвертих лавах.

Пригадую, як, пішовши з блоку Тимошенко у ВРУ, він щиро пояснював, що він, дорослий мужик, не хоче виконувати забаганки “дур.баби” і через день блокувати парламентську трибуну. Не хоче бути тлом для цього “гом…ка Ляшко” (у 2008-009 роках Ляшко був основним спікером БЮТ).

Партія Регіонів тоді дуже потребувала “обукраїнськування”. Тарас Чорновіл та Ганя Герман не витягували статус партійного бренду перед центральноукраїнським та западенським електоратами. Красномовний і щекастий  “щирий українець” – юрист Олійник – був неабиякою знахідкою для партії АзІрова, Клюєва ets.

І досить швидко “колобок” наш загрався…

Щовечора шустери-кулікови формували обличчя партії влади. А партія влади стала відверто “лягати” під Росію…

Після лютого 2014 року заручник свого марнославства, заручник “гріхів молодості-1999” облаштувався на московських Чистих ставках.

Окуджавський Арбат і жашківська Бузівка ​​- прямі, які не перетинаються. Тому, поступово, у нашого політика залишився єдиний шанс повернутися “на коні” до рідної неньки…. на броні російських танків…

Мені хотілося б написати, що після 24.02 щовечора “новий російський” олійник п’є гірку та мучиться совістю.

Але я впевнений, якщо він й п’є, то зовсім не мучиться, навпаки, будує плани! Повернутися та очолити… Годинами балакати і радіти, що до його балаканини хтось прислухаєтся..

Навіть не уявляючи, що в Україні – мільйони бажаючих відправити його до чистилища…

Так вийшло, що ми з ним – по різні боки барикад.

Він – талановитий, цинічний, душевний і дуже “український” – заплутався, загубився, обжиринувався, чорт забирай…

Але якщо хтось і кине в нього камінь, то це точно не я.

Мені дуже шкода маленького сільського хлопчика з жашківської Бузівки, що загубився на планеті Земля…

Віктор Борисов, Черкаси

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.