Другу подарували ігуану


Spread the love

Моєму другові подарували ігуану…

Тварина йому не дуже подобалася, але подарунок є подарунок… Він радше сприймав її, як предмет інтер’єру: годував, поїв і прибирав за екзотичною істотою без будь-якої лірики.

Якось одного разу ігуана боляче прокусила другові палець…

Перша реакція – « я ж тебе зараз викину нахрен ! », але стримався – надто вона віддано витріщалася, а потім взагалі з акваріума вилізла і давай тягатися за ним по всьому будинку.

Ось так, цілий день ні на крок не відходить, в очі заглядає: «мовляв, прости господарю, прости… ». Він аж розчулився…

Тільки уявіть собі: з ранку прокидається, а ігуана поруч сидить і так сумно-сумно в очі дивиться – всю ніч не відходила !

Мій приятель так перейнявся – який же чуйний і вірний у нього вихованець. Однак, місце укусу на пальці продовжувало боліти і, до всього, добряче спухло і набрякло.

Він хапає ігуану в оберемок і біжить до лікаря.

Врешті-решт картина намалювалася досить моторошна: з’ясувалося, що цей вид ігуан отруйний. Тільки отрута в них слабка, тож діє повільно, тому ці монстри спочатку кусають, а потім тупо волочаться за жертвою і чекають поки та здохне.

Запитаєте, до чого це я? А не треба бути наївними …

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.