ФАКУЛЬЕТУ ПО РОБОТІ З ІНОЗЕМНИМИ СТУДЕНТАМИ – 25 РОКІВ!


Spread the love
Четвер, 13 червня 2013 

 

 

У 1988 році на базі Черкаського філіалу Київського політехнічного інституту (КПІ) був створений підготовчий факультет по роботі з іноземними студентами. Рівно 25 років потому, в Черкаському державному технологічному університеті факультет по роботі з іноземними студентами – це підрозділ, який здійснює обмін досвідом з вузами інших зарубіжних країн і стажування викладачів; набір студентів з різних країн на навчання в ЧДТУ; навчання студентів на підготовчому відділенні за різними програмами та напрямками (технічний, гуманітарний, економічний); навчання студентів I-V курсів; виховну роботу і роботу щодо адаптації студентів підготовчого факультету до нових умов навчання та життя.

Напередодні свята, 4 червня 2013 року, факультет по роботі з іноземними студентами провів круглий стіл на тему: «ФРІС – 25 років: здобутки та перспективи», на якому була презентована створена в ЧДТУ асоціація випускників Факультету.

5 червня 2013 р. в актовому залі Черкаського державного технологічного університету було проведено урочистості, з нагоди 25 річниці факультету по роботі з іноземними студентами.

Відкрив захід ректор ЧДТУ, д.т.н., професор, заслужений працівник народної освіти України Юрій Григорович Лега привітавши усіх присутніх зі святом та вручивши Почесні грамоти Черкаської обласної ради та Департаменту освіти і науки ЧОДА, Почесні грамоти та Подяки ЧДТУ викладачам університету за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм та творчий підхід до виконання службових обов’язків та з нагоди 25 річниці Факультету.

На святі виступив декан факультету, кандидат економічних наук, доцент Яценко Олександр Володимирович, який привітав викладачів, студентів та співробітників з 25 річницею ФРІС та побажав і надалі плідно працювати на благо факультету та університету.

На свято приїхали випускники факультету, які поділились з теперішніми студентами своїми успіхами та побажали і їм досягнути таких же висот і навіть більше. Сценарій свята був побудований у вигляді мандрівки по країнах, з яких приїхали до ЧДТУ студенти.

Кафедра управління розвитку туризму, а саме – студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (майстер-шеф Крижанівський Андрій Ігорович) подарували всім студентам та викладачам факультету по роботі з іноземними студентами святковий торт.

На кінець свята студенти та викладачі зробили пам’ятне фото та запустили у повітря на Площі Знань різнокольорові кульки.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.