Грошова допомога ветеранам війни у Черкасах


Spread the love

АНАЛІЗ СИТУАЦІЇ З ВИПЛАТОЮ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ

ОДНОРАЗОВОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДО 5-ГО ТРАВНЯ

В ЧЕРКАСАХ

Видання “Громада Черкащини”,

ГО «Організація ветеранів АТО

м. Черкаси та Черкаської області»

063-721-44-90 // 096-25-107-25

е-mail : salut-vam@ukr.net

За інформацією, яку отримало ГО «Організація ветеранів АТО м.Черкаси, та Черкаської області», станом на 01.04.2021 року у Центрі по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат знаходиться 146 рішень Адміністративного суду на суму заборгованості

1,2 млн.грн.

Станом на 08.04.2021 року Відділом примусового виконання рішень у Черкаській області та Центральним Міжрегіональним управлінням юстиції (м.Київ) було відкрито 6 виконавчих проваджень, а також винесені постанови про стягнення виконавчого збору за виконавче провадження у розмірі

24.000 грн.

На жаль, рішення судів в повному обсязі поки що не виконуються, тобто відбувається нарахування невиплачених коштів, але самі кошти не виплачуються.

За словами спеціалістів Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, ця комунальна установа не має коштів не тільки на добровільне виконання рішень судів, але й, тим більше, на сплату виконавчого збору, який перевищує суму основної заборгованості в середньому у три рази по кожному провадженню!

Хто ж вирішить проблему невиплати передбаченої законодавством одноразової грошової допомоги до 5-го травня для ветеранів війни і коли, нарешті, ветерани війни отримають цю допомогу в повному обсязі ?!

За юридичними консультаціями звертайтеся до юристів

видання “Громада Черкащини”,

ГО «Організація ветеранів АТО

м. Черкаси та Черкаської області»

063-721-44-90 // 096-25-107-25

е-mail : salut-vam@ukr.net

 

Сергій Громико, ГО “Організація ветеранів АТО міста Черкас та Черкаської області”

Щорічна грошова допомога ветеранам війни в 2021 році

 

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.