Історія “підтримки” внутрішнього виробника


Spread the love

Увага!

Набирає обертів поліцейський терор по відношенню до

підприємців і переробників деревної сировини

Відчутного поліцейського тиску зазнають працівники галузі як в самих Черкасах, так і по всій області!

Новий очільник ОДА, Роман Боднар, замість того, щоб здійснити дієву допомогу підприємцям-лісопереробникам та лісівникам області, щоб нарешті розпочати вирішувати наболілі актуальні питання стосовно пожеж та підпалів або проблеми реалізації дров та іншої продукції лісового господарства, дає команду силовикам області на справжнісінький тотальний терор!

Дійшло до того, що опера почали відкрито погрожувати підприємцям і переробникам, мовляв, ми швидко покажемо вам, де раки зимують, що дуже нагадує ментівське свавілля дев`яностих.

Зауважимо, все це відбувається під прикриттям проблеми планетарного масштабу, а саме, пандемії коронавірусу.

В умовах економічного спаду – цинізм неперевершений!

Законники “пресують” не тільки підприємців області, а й великі бюджетоутворюючі підприємства, такі як ТОВ “Черкаський Док”.

За спеціально розробленою схемою проводиться повальний обшук авто з деревиною, незаконно утримується вантаж, після чого він псується, а це, в свою чергу, веде до збитків та занепаду і без того кволої, враховуючи кризу лісової та переробної галузі, області.

Незабаром, галузь просто задихнеться і помре остаточно адже Європа вже нічого не купує, а останні контракти почали розсипатися через недотримання термінів виконання.

Очевидно, що необхідна підтримка на обласному рівні, тож підприємцям галузі терміново потрібно зібратися для обговорення ситуації, яка склалася!

 

Р. S. Це був тільки анонс! Відео та детальна схема злочинного “наїзду” – в наступній статті…

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.