Лагідне окозамилювання


Spread the love

Черкащани вже тривалий час спотикаються через зруйновану будівельною компанією ТОВ СК Стройінвест ділянку тротуару по вулиці Героїв Дніпра, що веде до Долини Троянд.

Терміни, зазначені на вкопаній табличці давно минули… У редакції питання: хоч хтось у нашому місті відповідає за обіцянки уповноважених виконавців? І яку відповідальність вони несуть за їх недотримання?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Будівельна компанія “СК Стройінвест” виконує роботи з будівництва дитячого садочка по вулиці Героїв Дніпра, 87 по програмі Президента України :
«Велике будівництво».
Просимо перед Громадою м. Черкаси вибачення за тимчасові незручності, спричинені пошкодженням тротуарної плитки.
Зобов`язуємося відновити покриття з тротуарної плитки після завершення робіт з планування вивезеного грунту, термін – 20.11.2211 року.
Дякуємо за розуміння. По всім запитанням ви можете звернутись на прохідну будівельного майданчика.

Орфографію та стилістику тексту звернення до Громади наведено в оригіналі. До всього, треба відзначити його “креативність”, оскільки таке формулювання діяльності, як “роботи з планування вивезеного ґрунту”, треба ще вигадати.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.