Люстраційне бюро. Очистимо владу від корупції !


Spread the love

 На Черкащині нарешті розпочало свою роботу / ЧАЛБ / “Черкаське Антикорупційно-Люстраційне бюро”  

Гільотина, як символ люстрації

За невеликий період своєї діяльності ЧАЛБ  виявило багато фактів укорінення корупції у владних структурах нашої області на всіх рівнях. Виявилося: в області діє декілька угруповань, які ділять поміж собою земельні ділянки та нерухомість, продають та дерибанять посади, здійснюють побори з підприємців та розподіляють сфери впливу. Це – ОДА, СБУ, Прокуратура та ін. Також, зокрема, підтвердились підозри щодо злочинної діяльності осіб, які обіймають найвищі посади в області! Вони не просто контролюють всі напрямки життя черкащан, а щільно «кришують» їх, маючи з цього неабиякий зиск.

Не треба далеко ходити: наприклад, давно відомо, що наш губернатор чіпко «тримає» оптово-роздрібний ринок “Фермерський”, мабуть реалізуючи свою персональну програму «Моє золоте садівництво», адже напрочуд швидко роздає ріллєву родючу землю за програмою державної безповоротної допомоги в сумі сорока п’яти тисяч грн. за гектар! Зрозуміло, що задля відкату!

Вже тільки за це йому можна надати звання гідного послідовника свого сумнозвісного вчителя – освоювача ресурсів програми «Золота підкова Черкащини». Але це – далеко не все! Сьогодні, окрім деякої частки центральної зони, майже неможливо підійти до берегів Дніпра, щоб відпочити там з друзями або сім’єю –  все узбережжя віддано можновладцям під маєтки! Зокрема, дуже гострі проблеми виникли в Канівському районі, наприклад, селі Келеберда, де людей позбавлено законних земельних ділянок. Також, так звана еліта,  відсторонилася високими парканами від людей, а пересіних громадян, відповідно, відлучено від рекреаційної зони. Таких прикладів по черкаському регіону – безліч!

Близьки соратники й подільники губернатора – брати Казаряни, з  його легкої руки, стали монополістами будівництва у місті Черкаси, ба  навіть реалізаторами програм соціального житла! Кошти, які виділяються на впровадження цих програм, ретельно освоюються, але нового житла містяни практично не отримують! Зате, неймовірні по-розмірам «відкати» чи не кожного разу «влада» складає у свої кишені! Це – не голослівна заява, фактів у представників “Черкаського Антикорупційно-Люстраційного бюро” накопичилось достатньо!

Давно не вражає й те, що всі служби, департаменти та відділи працюють не на втілення інтересів людей, а на  вузько корпоративні інтереси можновладців! Чомусь нікого не дивує, що правоохоронні органи і досить покривають незаконнії дії  бандитів від влади,  інакше таких і не назвеш! Вони, навіть, тримають свій «общак», при цьому всіляко намагаються позбавити населення області законного захисту своїх  прав.

Прикро, але ствержую, що влада, принаймні поки що, так і не запрацювала на нас! Ми – прості містяни та мешканці сіл, продовжуємо утримувати цих дармоїдів, платимо їм заробітню платню, відправляємо за наш рахунок на курорти та надаємо житло і соціальний! захист… Але ж, маємо від влади тільки правове свавілля, тотальну корупцію і, як наслідок, тяжке життя, що позбавляє нас гідності, а наших дітей – майбутнього!

ЧАЛБ, виявивши такі кричущі факти, має твердий намір провести справедливу та нещадну люстрацію всіх державних службовців та прирівняних до них! Надати чітку доказову базу з порушень законодавства України та докази їхніх корупційних дій у фіскальні cлужби. Також, всі факти цих злочинів будуть винесені на публічне обговорення задля врахування думок і бажань громади.

Очистимо владу від корупційних хробаків! Приєднуйтесь, адже разом – ми велика сила!

/Із заяви Голови громадської організації  ЧАЛБ, Володимира Матюши/

    “ЧЕРКАСЬКЕ АНТИКОРУПЦІЙНО-ЛЮСТРАЦІЙНЕ БЮРО”

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.