Не такий страшний карантин


Spread the love

Маргулан Каліевіч Сейсембаєв – людина, яка розбирається в економіці і бізнесі

краще за більшість прем’єр-міністрів

Якщо рятувати людей зупинивши економіку, то економіка це витримає тільки в короткостроковому періоді, від місяця до трьох. Але якщо за цей час коронавірус не перемогти, то ситуація буде критичною і в економіці, і в охороні здоров’я, і ​​в політичній сфері.

Коротше, буде хаос, дефіцит і ще більше смертей.

 

Якщо рятувати економіку незважаючи на вірус, то поширення вірусу придбає величезний масштаб і система охорони здоров’я “ляже”.

Ми всі перехворіємо і від 2% до 4% людей, в основному похилого віку, загинуть. Але перехворівши цим вірусом, ми придбаємо імунітет, економіка швидше зможе відновитися і ми продовжимо нормально жити.

 

На мою думку, зараз наша влада має скласти список стратегічно важливих, життєво необхідних виробництв які повинні продовжувати працювати незважаючи ні на що, нехай хоч небо впаде на землю. Жорстко забезпечувати їх роботу, всі інші сектори економіки закрити на карантин. Все, крапка.

Це буде єдино правильний спосіб, поки людство винайде ліки від вірусу, або поки ми всі не перехворіємо не створюючи при цьому, критичного навантаження на охорону здоров’я.

Америка, судячи з усього, обрала варіант порятунку економіки. Ось аргументи адміністрації Трампа:
Американцям слід повернутися до роботи для порятунку економіки, незважаючи на поширення COVID-19.

Про це заявив в ефірі телеканалу Fox News президент США Дональд Трамп:

«Нам потрібно повернутися до роботи. Через грип вмирають тисячі людей. І при цьому ми ніколи не «відключали» через це країну.
Ще більше людей ми втрачаємо в аваріях.
І ми при цьому не просимо автовиробників припинити робити машини », – сказав американський лідер.

За його словами, люди вмирають від вірусу, при цьому ще більше людей можна втратити, якщо країна опиниться у великій рецесії або депресії.

Трамп переконаний в тому, що США «були створені, щоб залишатися без роботи».

Він зазначив, що люди не бажають бути замкненими в будинку або в квартирі.
А ви як думаєте?

Маргулан Сейсембаєв

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.