Нові автозаки путінської Росії


Spread the love

Справа була на московській виставці поліцейського обладнання «Интерполітех». Павло Аксьонов, кореспондент російської служби Бі-бі-сі, мав можливість протестувати зразки машин для перевезення ув’язнених. Журналіст, чолов`яга високого зросту, явно не може розміститися ні в одній з камер представленої лінійки автозаків.

З точки зору ставлення до власного народу – це свавілля! Але, особливо мене, зачепив чийсь коментар під цим відео: «А що, злочинцям ще й комфорт подавай?» Навіть, якщо мова йде про злочинців, а не тільки про затриманих, то злочинці – точно такі самі люди, як і всі ми … так, оступилися, але ЛЮДИ! А ці автозаки – яскравий приклад утисків свободи і приниження особистості ЛЮДИНИ. Втім, для путінської Росії це, судячи з усього, давно норма.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.