Попереджений – значить озброєний


Spread the love

Увага! На нас насувається спалах холери! Вище за течією річок, що впадають у Дніпро, почали розкладатися трупи. До лікарень вже надійшли попереджувальні документи. Наближається епідеміологічний стан. Надмірна кількість незахоронених тіл, тим більше у спеку… Слід було чекати

Тиждень тому головна санітарна лікарка збирала персонал черкаської ЛШМД щоб оголосити попередження. Медики  побоюються, що через появу холерної палички у дніпровській воді смертей може бути набагато більше, ніж від Covid-19.

Холера – гостра кишкова, антропонозна інфекція, що викликається бактеріями виду Vibrio cholerae. Характеризується фекально-оральним механізмом зараження, ураженням тонкого кишечника, водянистою діареєю, блюванням, швидкою втратою організмом рідини та електролітів з розвитком різного ступеня зневоднення аж до гіповолемічного шоку та смерті. Належить до особливо небезпечних інфекцій. Розповсюджується у формі епідемій

Пити лише добре прокип’ячену воду! Чистити зуби! Ретельно мити фрукти та овочі також кип’яченою водою! Обмежити купання у відкритих водоймах!

Будьте пильні та попередьте своїх родичів та знайомих.

Тримаймося. Все буде Україна 💙💛

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.