“Я людина, яка вміє і звик не брехати…” Петро Порошенко


Spread the love

Компіляція з обіцянок і намірів колишнього кандидата, а нині діючого Президента України                                                                   Петра Порошенка.

 

ЖИТИ ПО-НОВОМУ

Головний лозунг передвиборчої кампанії теперішнього Президента – «Жити по-новому» – чи не єдиний, що справдився на всі 100 відсотків!

Як не дивно, тут нема чого і заперечити – Україна дійсно зажила по-новому. Нехай і не так, як мріялося, нехай і долар вже далеко не по вісім, і продукти в кілька разів дорожчі, і комуналка геть зашкалює, але ж, дійсно, по-новому!

АТО

Всі мислячі українці давно вже розуміють, що на розкішне життя сподіватися марно, адже в країні війна! Та й було б дуже дивно, якщо б у понівеченій битвами країні мирне життя засяяло барвами здобутків та процвітання. Звісно, АТО дається взнаки – думаємо ми. Але чим далі, тим ясніше розгорається й інша думка – чому це кляте АТО до цих пір триває, чому не закінчується?

«Воюватимуть добровольці, які будуть отримувати 1 000 гривень в день. Антитерористична операція не може і не буде тривати два-три місяці. Вона має і буде тривати години» — обіцяв Петро Порошенко.

Натомість, АТО триває вже цілу вічність, ще й добровольців «пресують». Взагалі, добровольці ніколи не були вигідні українській владній верхушці, адже це люди, що мають в руках зброю, а в головах – загостренне відчуття справедливості! Тож, рано чи пізно вони прийдуть до влади  із запитаннями та автоматами. Щоб цього уникнути, вона зобов`язала добровольців прийняти присягу, і, при необхідності — одразу саджає на лаву підсудних навіть за дрібні порушення. Звісно, є і величезна правова суть в узаконенні добровольчих підрозділів, але мало хто вірить у благородні мотиви.

МИРНИЙ ПЛАН ПРЕЗИДЕНТА

Йдучи на голосування і ставлячи своє «так» біля прізвища Порошенко багато виборців покладали надії саме на його мирний план. Замість того, щоб розписувати усі тонкощі цього мирного плану і безглуздості такого тривалого одностороннього перемир’я, краще провести порівняння зображень мапи АТО станом на 18 серпня минулого року і мапи АТО сьогодення. А ще, згадати кількість загиблих бійців та мирних жителів.

 

«РОШЕН»

Бізнес Порошенко залишився при Порошенкові.  І це не дивлячись на обіцянку “”шоколадного” магната продати усі активи та перетвориться із бізнесмена на чесного Президента, щойно він обійме цю найвищу посаду.

Та,чомусь, як тільки власник найвідомішої кондитерки країни став до обов’язків першої особи, у містах побільшало фірмових магазинів цукеркового гіганта. Наприклад, у Києві немає жодного великого торгівельного центру, ба навіть станції метро, де не було б рошенівської крамниці. Найбільше українців обурює навіть не те, що Президент продовжує бізнесувати всупереч своїм передвиборчим обіцянкам, а те, що фабрика довгий час успішно працювала в російському Ліпецьку!

 

МАЙДАН І ОДЕСА

Петро Олексійович обіцяв чесне і неупереджене розслідування розстрілів на Майдані! Обіцяв взяти під особистий контроль трагічні події і в Одесі! Це стояло в ряду основних постулатів майбутнього Президента, які в загальному підсумку і привели його до влади.

Сказано дуже багато, а скільки зроблено? Майдан так і лишився за бортом розслідувань – досі невідомо, хто керував діями вбивць майданівців!  Європа от-от розблокує активи прибічників Януковича, бо Європа – не Україна. Там не розуміють, чому вже півтора роки, не маючи документальних обвинувачень, вони повинні утримувати гроші вкладників. Ніхто з представників сумнозвісного режиму «регіоналів» не сидить за ґратами, що відбувалося в Одесі загалу достеменно не відомо!

 

КРИМ І ДОНБАС

Крим — це Україна! На жаль, поки лише у нашій патріотичній уяві!

Порошенко неодноразово наголошував – українська влада робить усе, щоб повернути Крим в Україну. Найчастіше ці фрази лунали поруч із запевненням щодо повернення Донбасу під повний контроль держави, але як ми бачимо, навіть Донбас контрольований Україною поступово втрачає території, а Крим і досі російський!

Прірва між Україною та Кримом з часом тільки збільшується І не дуже видно, щоб українська влада щось робила із цим. Може Ви, шановний читачу, чули якісь новини про повернення Криму чи повне визволення Донбасу?

 

БЕЗВІЗ

“Вже перше різдво після обрання мене Президентом українці можуть зустрічати в Європі! Візи для цього не будуть потрібні!” –  переконливо запевняв Петро Порошенко. Скоріш за все, він і сам у це вірив!

Але вільні подорожі до Європи відкладено на невизначений термін! Замість вільного пересування, ми маємо інше нововведення – біометричні паспорти. Тож що це було? Політична брехня чи необізнаність?! Намагання порожніми обіцянками прокласти собі шлях до влади?!

 

РІШУЧА ПОЛІТИКА

Політика Президента відзначається дивною нерішучістю. То він погрожує сепаратистам ліквідацією, то говорить про амністію та зелений коридор до Росії, то в умовах нападів на українські блокпости, промислові підприємства та захоплення численних заручників оголошує про припинення вогню з боку українських військ. Взагалі, після інавгурації Порошенко почав діяти алогічно. Не зачистив жорстко Донбас, чого чекали, а в умовах продовження активного збройного протистояння розпочав переговорний процес із Росією.

Отож українці вже можуть пересвідчитися, що характерною рисою Петра Порошенко є кидання слів на вітер та роздавання дуже чітких і конкретних у часових рамках обіцянок з подальшим їхнім невиконанням.

Настільки щедрим на конкретні слова та настільки безвідповідальним до своїх слів не був жоден з українських президентів.

 

Йому загрожує втрата довіри та зростання народного невдоволення, що в умовах воєнного часу і радикалізованого постійним соціальним напруженням суспільства обернеться не просто падінням рейтингу чи відставкою, а й можливими революційними наслідками, адже відлік у накопиченні народного протестного потенціалу проти президента вже відбувся!

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.