росія знищила 9 травня


Spread the love

росія знищила 9 травня. Цей день більше ніколи не міститиме звичних нам смислів

Мої діди та прадіди воювали…

Дід Коля горів у танку, але вибрався. Незважаючи на прогнози лікарів щодо ампутації ніг – вилікувався, повернувся на фронт та дійшов до Берліна.

Мій прадід Міша, директор заводу, мав броню, яка дозволяла йому не йти на війну. Але він не схотів залишатися у безпеці, коли фашисти захоплювали його Батьківщину. Він пішов на фронт виконувати свою місію і загинув, ймовірно,  при переправі через Дніпро.

Мої бабусі – Ангеліна та Оля – в деталях розповідали мені про війну. Я слухав ці страшні розповіді про окупацію Києва фашистами, пам’ятаю їх дослівно…

Сьогодні моїх дідусів і бабусь немає в живих і вони не бачать тієї ганьби, яку влаштувала росія, вбиваючи просто так мирних українців, яких нещодавно називала братами. Українців, які у 41-45 роки разом з ними билися проти фашистів!

Вбивають, у тому числі, останніх ветеранів Другої Світової, які й подумати не могли, що знову переживатимуть це пекло у своєму житті, і що вбивати їх та їхніх близьких буде саме російська армія.

Звісно, ми пам’ятатимемо своїх предків. Зберігатимемо їх чорно-білі світлини 40-х років. Але більше не зможемо сприймати 9 травня так, як раніше…  а будемо тихо думати про себе чи навіть говорити вголос про тих реальних ветеранів Другої Світової, яких уже немає на світі: “Добре, що ні бабуся ні дідусь цього не відчувають…”

Росія знищила цей пам`ятний день!

Українці, у кого живі бабусі з дідусями, що пережили Другу Світову війну – будьте поруч з ними цього дня…

Обійміть. Вимкніть телевізори, щоб не набридали цими важкими новинами. Зрозумійте, біль, який вони відчувають, неможливо нести поодинці. росія жорстоко позбавила їх великого Дня Перемоги,,. Забрала та змінила його сенс і всю його героїчну сутність. російська армія сама перетворилася на фашистів, фашистів російської формації – рашистів

Коли історія розставить все на свої місця, росіяни неодмінно зрозуміють, як трагічно вони помилялися. Більшість прозріє і, нарешті, побачить у літері Z свастику! Але буде вже пізно…

Зомбування населення триватиме доти, поки не зміниться нинішній кремлівський режим. Нещасні дітки триматимуть на колінах плакатики з нацистськими символами приниженої марною і ганебною війною імперії..

Зібрана 9 травня за 200-250 рублів масовка пройде у всіх містах тяжкохворої росії і на червоній площі знову брязкатимуть ядерною палицею, загрожуючи всьому світу апокаліпсисом. Ганьба, від якої не відмитися.

Дмитро Комаров, Facebook

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.