Шполянські прокурори жорстоко побили хлопця ( відео )


Spread the love

 У місті Шпола Черкаської області діючий і колишній прокурори жорстоко побили молодого чоловіка. Після оприлюднення інформації про інцидент, один з учасників побиття виїхав з України.

Про це повідомило інтернет видання crime-ua.com.

Студента Владислава Тригуба, який приїхав на вихідні до батьків до Шполи, почав провокувати на бійку один з місцевих жителів в барі, куди зайшов молодий чоловік.

За словами Тригуба, місцевий задирака почав його штовхати.

«Я у відповідь штовхнув його, і почалася бійка», – зазначив молодий чоловік.

До бійки підключилися два друга провокатора. Поваливши Владислава на землю, вони почали бити його ногами.

Показово, що ніхто з відвідувачів закладу навіть не спробував припинити побиття хлопця.

Молоду людину били ногами по голові, коли він не втрачав свідомість – побиття припинялося. Коли ж жертва приходила в себе, екзекуція починалася по новому колу.

Владислав не пам’ятає, як йому вдалося вирватися і втекти від нелюдів. Надалі лікарі діагностували у хлопця струс мозку і перелом щелепи.

Батьки, побачивши сина всього в крові, спробували знайти в барі його кривдників, однак ті накинулися на матір. Один з нападників, Руслан Куліш вимагав від жінки, щоб вона билася з ним «один на один» … (Що і казати – справжній «полковник»)

Сім’я попрямувала в поліцію. П’яні бешкетники переслідували жертву і його батьків до самого райвідділу, погрожуючи відправити всю сім’ю в реанімацію.

За словами батьків студента, які побили їх сина відчувають себе безкарними, оскільки один з них діючий працівник Генпрокуратури, а другий – колишній прокурор.

Поліція стверджує, що відкрила кримінальне провадження і розслідує обставини інциденту.

Тим часом Руслан Куліш виїхав за межі України. За словами матері Куліша, його від’їзд до Індії ніяк не пов’язаний з побиттям Владислава Тригуба …

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.