У пустелі Сахара випав сніг…


Spread the love

Всім доброго ранку, доброго понеділка і свіжі добропонеділкові новини :

1. У Сахарі випав сніг. Але ми тепер настільки суворі, що нас вже нічим не здивуєш!

2. Новина, що особисто мене сильно радувала весь минулий тиждень, стосується туристичних виставок, які анонсуються в різних країнах світу і зовсім не в он-лайн форматі, а в класичному, традиційному, звичному “живому офлайні”. Навіть всіма улюблена UITT скоро почне запрошувати нас відвідати туристичну виставку! Підете? Згадати минулі часи? Поштовхатися, побачити знайомих, зробити фото і поповнити домашній сервіз ?

3. А ось відомий на весь світ Венеціанський карнавал в цьому році пройде онлайн. Як таке можливо? Паризький Діснейленд туди ж – переносить заплановане на квітень відкриття. Зате в Дубай 21.01 відбулося довгоочікуване відкриття Bollywood Park – з атракціонами, індійським ринком і ресторанами.

А в Сахарі, таки, дійсно, випав сніг

4. Великий резонанс минулого тижня мала інформація про вакцинацію від Covid і цифрових медичних довідках або паспортах вакцинації.

Для відкриття кордонів одні країни збираються вимагати від туристів підтвердження про зроблене щеплення (Іспанія); другі (Греція) заявляють, що це не буде обов’язковою умовою.

МОЗ рекомендує урядам утриматися від вимоги обов’язкової наявності паспорта вакцинації, як від порушення прав людини, бо вакцинація –  справа добровільна!

Як тільки не обговорювали горезвісну вакцинацію в соцмережах: в групах, на особистих сторінках, на форумах … Є прямо затяті антагоністи, є лояльні “ждуни” і такі, кому не терпиться вколотися швидше.

Кажуть, що для останніх скоро пропонуватимуть тури на вакцинацію. Тривалість такого туру буде близько трьох тижнів (вакцина колеться в 2 підходи) або туди-сюди злітати 2 рази за місяць.

5. Новини з Туреччини стосуються готельної бази. Представник Barut Hotels звернув увагу на те, що готелі цієї мережі тепер можна знайти в он-лайнах Туї, Анексу і Коралу, на відміну від минулого сезону, коли їх ексклюзивно продавав тільки Туї.

А ось готель Hilton Turkbuku було придбано власником мережі Voyage і Maxx Royal і, за сумісництвом, міністром Туреччини. У мережі жартували, що в сезоні 2021-го до Бодруму точно можна буде їхати без тестів.

6. Взагалі-то, Туреччина робить великі ставки на майбутній сезон. Швидше за все, сподівається покрити збитки минулого, адже, за словами колег, цінник на тури з раннього бронювання – просто звірячий!

А ось в Греції, наприклад, немає. До речі, я чула, що шанси відкриття Греції дуже високі. Відразу слідом за Кіпром. І ще, є думка, що в Європі відкриються острівні курорти, а ось материк залишиться закритим. Що скажете?! А адже в Греції, еслішо, понад тисячу островів ?

7. Шрі Ланка минулого тижня відкрила гейти своїх аеропортів на прийом комерційних і пасажирських рейсів після 10-місячного локдауна.

8. Уряд Домінікани, в рамках підтримки туризму, планує робити для туристів безкоштовні тести на антигени. Правда, такі тести вимагає тільки Великобританія (новина з англійського сайту). Так шооо … це крок назустріч, але не нашим туристам.

9. Польща спростила іноземцям правила в’їзду на територію своєї країни, починаючи з 23.01. Нагадаю, що спочатку карантин тривав 14 днів, потім його скоротили до 10 днів, і ось зараз його і зовсім скасовують.

Що правда, з одним «але» : карантин скасовують тільки для тих, хто при в’їзді надасть негативний результат тесту на коронавірус, зроблений не раніше, ніж за 48 годин до проходження прикордонного контролю. Важлива деталь : тест повинен бути англійською або польською мовою.

10. У повітрі запахло хачапурі… Грузія?! Так, Грузія планує відкриття 1.02. Профільні ТО активізувалися. А ми тримаємо кулаки!

11. Занзібар не витримує такого напливу туристів. Овер і овер, злі агенти і туристи, а ще й пожежа в двох готелях, один з яких Tui Bahari.

12. Україна нарешті вийшла з локдауну! З сьогоднішнього дня карантин у нас полегшеної форми і діти ( о, небо ! ) пішли в школу! Не треба більше ковтати корвалол і валер’янку, як інколи бувало на домашньому навчанні.

13. Новини від національного ТО Феєрія: програму польотів на Марс продовжено до середини травня. На честь 20-річного ювілею Феєрії буде розіграно номер в Хілтоні на тиждень для двох, а вже найближчим часом планується рекламник на Марс (а-ель-Алам).

На Домінікану Феєрія також літає – свої блоки, своя приймаюча, повноцінний відпочинок і екскурсійні тури. Знаходьте в онлайні і телефонуйте до свого турагента.

Дорогі туристи і колеги, нехай цей понеділок і інші дні тижня приносять Вам тільки добрі новини! А якщо вам сподобався мій дайджест, то залишайте свої коментарі.

Інна Панасюк – facebook (“Туристичний помічник”)

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.