Назад, в дев`яності… Зухвале вбивство в Черкасах


Spread the love

Вбито депутата черкаської обласної ради Михайла Марковича Бінусова!

Розстріляно зухвало, нагло, нещадно…  

Нагадаємо, 22 вересня Михайло Маркович був призначений виконуючим обов’язки директора департаменту ЖКК ЧМР.

 

У Черкасах терміново буде скликана сесія міськради. Єдине питання, яке розглянуть депутати,  “Про звернення Черкаської міської ради до Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України щодо ситуації в місті Черкаси, пов’язаної з вбивством депутата, посадової особи місцевого самоврядування Бінусова Михайла Марковича”.

 “Михайло Бінусов був призначений у департамент житлово-комунального комплексу. Йому була поставлена задача побороти корупцію в департаменті. Всі потоки були повністю перекриті”, – прокоментував подію мер Черкас Анатолій Бондаренко.

 

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що за вбивством депутата міської ради Михайла Бінусова стоять члени відомого в місті ОЗГ, про яке свого часу, ще перед місцевими виборами, говорив Генпрокурор Юрій Луценко.

“Скільки ще потрібно убити людей, щоб черкащани зрозуміли, хто у нашому місті намагається узурпувати владу?! Гарячі 90-ті повернулися! Я вважаю, що передумовою таких дій було ліквідуванння напередодні тендерного комітету. Потім я призначив на посаду в.о. департаменту ЖКК Бінусова, щоб він розібрався із корупційними потоками у комунальній сфері. Три дні Бінусов не міг потрапити в свій кабінет, все тому, що попередній керівник Олександр Яценко спільно з угрупованням, куди входить сам Яценко, секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький і відомий у Черкасах бізнесмен Андрій Бородай “працювали” по відмиванню коштів у ЖКК. Також Михайло мені казав про погрози,  які лунали у бік сім’ї міського голови,. Я звернувся до СБУ та прокуратуру, щоб була реакція І на місцевому рівні, і в головне слідче управління служби безпеки України. Але реакції не було! Все тому, що більшість правоохоронців давно вже тісно співпрацюють із криміналітетом”, – зазначив Анатолій Бондаренко.

Мер Черкас повідомив також, що погрожували і самому Бінусову, і це підтверджують його колеги по роботі. Більше того, він міг і мав бажання стати секретарем черкаської міськради замість Олександра Радуцького.

“Знаєте, я вчора о десятій годині повернувся із роботи, і в мене вдома впала ікона. Розбилося скло і вона розкололася навпіл… А тоді, десь через годину, мені передзвонили і сказали про Михайла, – ледве стримуючи емоції розповів Анатолій Васильович. – Ми не допустимо у місті безладу. Ми докладемо усіх зусиль, щоб корупціонерів і вбивць вивести на чисту воду. Я звертаюся до начальника ГУ НП в черкаській області Валерія Лютого стосовно проведення об’єктивного розслідування. Я вірю, що він не “замазаний” у бандитських зв’язках. Я звертаюся до Генерального прокурора України, щоб він довів озвучені ним самим факти до судових вироків. Ми розслідуємо всі махінації у сфері ЖКГ міста, які стали причиною вбивства депутата”.

Очільник міста заявив, що така міська рада вичерпала себе.

“Я думаю, що якщо у секретаря Черкаської міської ради залишилася хоч крихта совісті, то він сам складе повноваження. Так само, як і більшість депутатів. Така міська рада, яка погрузла у корупції, не має морального права працювати далі”, – наголосив мер.

Депутати міськради Олексій Романов та Максим Шадловський, теж заявили, що на їх адреси лунали погрози…

“До нас підходили знайомі, депутат міськради від “УКРОПу” Руслан Зоря, нібито від названого угрупування і пропонували не “ставати не на той бік”, казали, що в іншому разі будуть застосовані жорсткі дії. Пропонували по мільйону гривень за голосування в підтримку імпічменту міському голові. Ми відмовились, але в правоохоронні органи не було сенсу звертатися із названих вже причин. Упродовж останніх трьох місяців у Черкасах ми спостерігаємо політичну кризу, яка пов’язана з переформатуванням більшості в міськраді. Ще не було такого, щоб депутата міської ради обласного значення, очільника обласного осередку політичної партії  показово позбавляли життя. Це було саме показово! Обрали найсильнішу ланку: людину, яка справді могла очолити переформатування цієї ради. Він мав відповідні знання, мав характер, мав стрижень! Чому ми не звернулись до правоохоронців раніше? Пригадайте, близько двох років вже було скоєно подібний злочин на Митниці: з двох автоматів було розстріляно чоловіка. Винних досі не знайшли. Тож, якщо громада Черкас у неділю, коли будуть прощатися з депутатом, не вийде на вулиці і не продемонструє, що не боїться, вважаємо, що тоді у нашого міста немає майбутнього! “, – заявили депутати.

Нагадаємо, депутата Михайла Бінусова вбили вчора, 28 вересня, між 22-ою і 23-ою годинами в Черкасах поблизу гаражів, що в районі Луначарського. Вбивці  пролізли на територію гаражного кооперативу зі сторони кладовища і саме тоді, коли Михайло Маркович поставив свою автівку у гараж та виходив за ворота, його було розстріляно в спину з двох автоматів Калашникова. В цілому, на місці злочину було знайдено більше двадцяти  гільз калібру 5,45 мм, також 4 гільзи 9 мм.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.