Виступ Олега Бойко на Громадській раді в ОДА


Spread the love

Військово-патріотичний центр-музей «Шампань» знаходиться в селі Шампанія Черкаської області. Засновано його в 2011 році. У музеї представлені рідкісні експонати бойової військової техніки: БТР, різні вантажівки, всюдиходи, мотоцикли та багато іншого, ба навіть ракетовози….

Також в музеї наочно представлено різну бойову зброю: автомати, гвинтівки, кулемети, а також військова форма різних часів. Всі цікаві для туристів експонати можна потримати в руках і навіть постріляти з історичної зброї холостими патронами. Музей представляє великий інтерес для відвідувачів, які знаються на військовій техніці та просто любителів!

На фото – Олег Леонідович Бойко, який створив “ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ЦЕНТР-МУЗЕЙ “ШАМПАНЬ”” Звенигородського району Черкаської області.

Олег Бойко обурюється упередженим, на його думку, ставленням до нього і його сім’ї правоохоронних органів!

Саме про це він та представники громадської організації «Правова Черкащина» заявили під час засідання Громадської ради при ОДА, яке відбулося 13.07.2021. в форматі круглого столу.

На засіданні за участю керівників ГУ Нацполіції та прокуратури Олег Бойко розповів:

– Я – афганець, волонтер, атовець, який створив один з найпопулярніших в Україні музеїв. Тільки уявіть собі – 400 тисяч відвідувачів на рік!

Поляки, литовці, чехи, словаки пропонували мені перенести музей у їхні країни.

Але ж, саме у нашому музеї – найкраща колекція зброї в Європі, військова техніка…

І от у 2015 році один із найвищих міліцейських чиновників області заявив мені: «Або ти віддаси музей, або я згною тебе у тюрмі». Я відмовився, звісно. Відтоді й розпочалися переслідування, – розповів Олег Бойко.

За словами пана Олега, крадіжки його майна, в тому числі й музейного, досягли величезних розмірів. Натомість, правоохоронні органи на його заяви не реагують.

Тим часом, інспіровані проти Бойко кримінальні провадження супроводжується обшуками, вилученням музейної зброї, в тому числі раритетної, фальсифікуванням звинувачень у кримінальних злочинах і навіть намаганнями довести, що він не є ветераном війни в Афганістані (при цьому правоохоронці посилаються на документи, отримані від «колег» із країни-агресора) !!

Як зазначила заступниця начальника слідчого управління ГУНП України в Черкаській області Надія Носевич, про частину скарг пана Бойка на правоохоронні органи вона щойно вперше почула.

Зазвичай скарги, що надходять в ГУНП, відправляють за підслідністю до Державного бюро розслідувань, але присутній на засіданні Громадської ради начальник управління нагляду за додержанням законів поліцією обласної прокуратури Валерій Барбаш пообіцяв узяти скаргу Олега Бойко під особистий контроль!

Громада Черкащини

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.