Хвилі гасять розум


Spread the love

Давним-давно, коли люди були як діти, грип як нежить, а до поняття «хімтрейл» ще не додумалася навіть наукова фантастика, одна розумна людина сказала, що доміно – найінтелектуальніша з усіх ігор. І відразу уточнила: після перетягування каната.”

Чим глибше занурюється в абсурд і ламає дрова наша довгограюча пандемія, тим частіше згадуються золоті слова цієї дійсно мудрої людини.

За останні дев’ять місяців перетягування та перекручування фактів і смислів по обидва боки однієї біди майже досягло кульмінаційної позначки, за якої можливий тільки ефект доміно: хто сильніше смикне за мотузку, на того і поваляться всі фішки.

Саме змагання проходить в чисто «інтелектуальній» сфері, де самопризначені вірусологи і збуджені математики люто натягують статистику на глобус, а з боків їм підспівують прості “корисні” ідіоти, що слухають “сарафанне радіо” зі страшилками молодшого шкільного віку.

Все це активно роз’їдає і спотворює психіку населення планети.

Взагалі, ця історія нагадує експеримент з книги Стругацьких «Хвилі гасять вітер», де жителів села Мала Пеша раптово і сильно налякали незрозумілими істотами, щоб провести звичайне сортування відповідно до реакції кожного.

Більша частина жителів, в повній паніці, залишивши все і розштовхуючи один одного, кинулася рятуватися від невідомої небезпеки, в яку вони, без тіні сумніву увірували при одній лише появі раніше небачених істот.

Інша частина, що набагато менша за кількістю, спокійно продовжила займатися своїми справами, бо швидко зрозуміла, що істоти ніякої небезпеки не представляють.

Як і було заплановано, “невідомі” істоти відразу після експерименту успішно самоліквідувалися.

Суть експерименту – сортування –  була викладена в якомусь «меморандумі» і звучала приблизно так: людство розділиться на дві нерівні частини за невідомими нам параметрами, причому менша частина швидко і остаточно обжене за розвитком більшу, а трапиться все це за волею і сценарієм представників ворожої і вищої за наше людство цивілізації.

Дії урядів, які проводять в’язку і невиразну боротьбу з пандемією, все більше нагадують вторгнення тих самих безглуздих і огидних істот з села Мала Пеша…

Навряд чи є сенс нарікати на надцивілізацію, зате неодмінно слід відзначити головне досягнення всього того, що вже відбулося в процесі «боротьби з пандемією» – результати рішуче чужі самому Людству.

Іншими словами, відбувається якесь потужне і відверто абсурдне знеособлення людей, без єдиного скільки-небудь адекватного пояснення такої необхідності.

Самопроголошені фахівці представляються «уповноваженими організмами» але, при цьому, їх потуги не витримують навіть найлегшою критики, а тому, своїми недолугими міркуваннями тільки посилюють шалену паніку і тверезу тривогу.

Не можна ж і справді вважати розумними або підтвердженими хоч якою-небудь «наукою» заяви щодо страшної епідемії, яка лихоманить світ «безсимптомними носіями хвороби», які так ніколи і не захворіють, але “безумовно” є переносниками цієї невідчутної зарази.

І не просто переносниками, але ще й переносниками  «впродовж 70 днів» (!!)  Це найостанніше з опублікованих “відкриттів” – насолоджуйтеся, хто ще не чув !

Чуючи подібне, мимоволі думаєш, як взагалі можна заявляти публічно таку нісенітницю ? Це нагадує притчу про те, як «дев’ять хворих прийдуть до одного здорового і скажуть йому: ти хворий, тому що ти не такий, як ми». ».

Не можна ж справді не помітити, що не дивлячись на всі круті досягнення прогресу, людство досі не може безпомилково передбачити погоду навіть на три дні вперед! А тут, бачте, раптом, в одну мить, горе-вчені обдарували його здатністю прогнозувати появу “нових ще більш жахливих пандемій”, з точністю визначаючи кількість подальших «хвиль» на найближчі місяці і на найближчі роки…

Не можна ж, нарешті, не помітити, що одним потужним інформаційним штурмом мізків людства, що загрузло в комфорті і втратило пильність, людей позбавили всіх основних духовних складових нашої (хоча далеко не «над», але все-таки !) цивілізації, одну за одною рішуче відключивши всі її традиційні «підживлення» (крім інтернету, який легко і швидко можна “переформатувати” в будь-яку сторону і в будь-який момент в залежності від того, куди потрібно “перетягнути канат”).

Нам закрили реальний доступ до всіх культурних заходів, де духовне єднання відбувалося в співтоваристві присутніх поруч людей !

Нам заборонили живе людське спілкування в реальності !

Нас привчають до безконтактного стерильного віртуального існування !

Нас вже не заспокоюють «тимчасовими заходами», нам жорстко натякають, що це – назавжди !

Нам пророкують нові хвилі й нові пандемії. Одна страшніше іншої. Вибачте, що попередня знову вийшла «безсимптомною», але ж, наступні точно будуть жахливими !

Все це абсолютно точно знає, а тому і стверджує зухвала “над-цивілізаційна спільнота”, яка хоч і “посвячена вищими силами”, але також не в силах передбачити погоду на три дні вперед.

Проте наполягає, начебто дійсно розуміється на тому, як буде протікати найближча епідемія : місцями – брижі, місцями – зяб, а ще – опади й залишки вчорашнього вірусу.

Тож,не розслабляйтеся, віддаляйтеся один від одного, робіть, що вам говорять…

  • Нам досі так і не повідали історію походження фактів виявленої відвертої брехні, з фальшивою статистикою і прямими фейками, що подавалися як «репортажі з місця подій».
  • Нам досі так і не розповіли, чому «рекомендаційні заходи» жорстко нав’язувалися, як беззаперечні;
  • Нам досі так і не говорять, чому  в «ковідники» записували ( до речі й досі посилено продовжують записувати ! ) всіх хворих підряд;
  • Нам досі так і не роз`яснили, куди це так раптово зник сезонний грип або інші звичні хвороби;
  • Нам досі так і не кажуть, чому населення готують до масового тестування в примусовому(!) порядку, адже це всі розуміють!  До всього, невиразними і незрозумілими тестами, що вже рясно довели свою повну неспроможність.
  • Нас досі так і не сповістили, ким і навіщо оплачуються армії ботів, що поширюють в мережах запаморочливі сльозоточиві страшилки про жертви Covid-19 і нескінченні низки «трун на коліщатках».
  • Нас досі не переконали в адекватності жодної із започаткованих проти “невидимої небезпеки” заходів.
  • Нам до сих пір не довели необхідність свідомого «нагона» божевільної карантинної паніки, яка змусила велику частину протестованих з «Малої пеші» при найменшому чханні і без найменшої необхідності, ломитися в лікувальні заклади, створюючи неймовірні перевантаження, що призводило до протилежного (очікуваному від, так званого, карантину) результату.

Важливо відзначити, що новий «здоровий глузд» на цьому витку «пандемії» повністю вкладається в один найвірніший демотиватор:

« – Мамо, а навіщо людині імунітет?
– Ой, та не повторюй дурниць – ніяких імунітетів не існує, це вигадки конспірологів ! ».

З носіїв мов і культур, нас мало не відразу перетворили в носіїв бактерій і небезпек, заборонивши відвідувати власних батьків, навчивши уникати один одного і  випадкових контактів в громадських місцях.

Вам доводилося бачити, як люди втрачають свідомість і падают, але ніхто не ризикує підійти до них, щоб надати допомогу, сахаються або проходять повз?…

Так, уявіть собі, це вже дійсність ! У прийдешньому новому світі допомога ближньому не вітається! Простіше і розумніше, з точки зору нового порядку, пройти повз, не торкаючись «інфікованого»!

Або, теж актуально, знімати все, що відбувається з непритомною людиною, на гаджет. Колекція подібних роликів в мережі інтернету поповнюється регулярно…

На відміну від повільного просування цивілізації, яка століттями таврувала прояви байдужості, дикості і жорстокості, безглуздий варварський covid-експеримент зі знеособлення людини набуває шалених обертів і загрожує знівелювати нашу людяність вщент !

Липкий страх формує менталітет швидше, ніж солодкий гуманізм.

 

Олена Кондратьєва-Сальгеро, в скороченні (facebook)

Переклад – Валерій Журенков

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.