Як черкащани для Павла Карася дороговартісний “членовоз”орендують


Spread the love

       

Увага! Жителі Черкас орендували для директора КП «Черкаситеплокомуненерго» Павла Карася автівку за 400 тис. грн. Саме таку суму, як платники за теплопостачання, містяни заплатять за рік оренди автомобіля Mazda СХ-5. Нині посадовець, депутат від ВО «Черкащани»,  вже радісно обкатує червоноколірну автівку!

По факту, відповідні послуги будуть надаватися з 20 вересня 2018 по 19 вересня 2019 року. При цьому, за договором, оплата має бути здійснена повністю до кінця поточного року. У щомісячному розрахунку вона має скласти трохи більше 33 тис. грн. за місяць.

Ціна автівки Mazda СХ-5 2018 року випуску у базовій комплектації (за даними профільного сайту автодилера) складає 705 тис. грн. Машину було придбано та зареєстровано 4 вересня цього року на ПП “Надія”.

Серед бенефіціарів ПП “Надія” –  бізнес-партнер губернатора Андранік Казарян; він же – однопартієць Павла Карася по політичному проекту ВО “Черкащани”.

Для порівняння: за 400 тис. грн., які будуть сплачені до кінця цього року (тобто наперед всього терміну оренди!) можна було б придбати на це комунальне підприємство новий автомобіль RENAULT DUSTER у базовій комплектації!

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.