FreezOil може побудувати завод з виробництва біоетанолу в Черкасах


Spread the love

Голова ради директорів компанії FreezOil Роланд Піпер з Нідерландів вивчає можливість будівництва в Черкаській заводу з виробництва біоетанолу.

«Саме Черкаську область ми розглядаємо, як пріоритетну. Перш за все нас приваблюють тут обсяги виробництва кукурудзи. Адже вона потрібна для виготовлення біоетанолу. Черкаська область займає перші місця, але майже вся сировина йде на експорт. Зі своїми пропозиціями ми відразу звернулися до керівника області. І реакція була досить адекватною. Це суттєво, що є підтримка влади. Це дуже важливо для бізнесу. Наразі опрацьовуємо всі нюанси», – каже інвестор.

Роланд Піпер – засновник фонду FreezOil. Свого часу очолював такі компанії, як AT & T UNIX Systems Laboratories, UB Networks, Tandem Computers, Connekt, Eclipse Aviation і ін.

Новини Черкащини

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.