ЖІНКИ, ПОКЛИКАНІ ТВОРИТИ ДОБРО


Spread the love

В переддень жіночого свята 8 березня за дружнім святковим столом зібралися члени та гості однієї з найперших, найчисельніших і найплідніших волонтерських організацій Черкащини – «Комітету допомоги бідним та знедоленим», який за довгі роки своєї діяльності переріс у повноцінний волонтерський центр.

З самого початку створення його очолює Почесний ветеран України, ветеран праці, інвалід ІІ групи, дитина війни, одна з засновників волонтерського руху Тетяна Шелест.

Примітно, що більшість з активних волонтерів, на яких, як то кажуть, тримається вся організація – жінки. Можливо, тому що саме жінка покликана бути передусім матір’ю, берегинею і кому як не їм, жінкам, стояти в перших лавах допомоги нужденним тим, хто її потребує.

«Є така робота – творити добро!» – саме так можна охарактеризувати волонтерську діяльність.

Геннадій Сноз, прес-секретар Черкаської обласної Ради ветеранів

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.