ЗВІТ КОМАНДИ БОНДАРЕНКА. АНАЛІЗ


Spread the love

Журналістcька команда «Люстраційного вісника» проаналізувала виконання обіцянок міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком.

Пригадаймо, нещодавно чи не всі черкащани отримали до своїх поштових скриньок вісник команди Бондаренка. В ньому з піднесенням розповідалося про велич досягнень зробленого цими діячами для Черкас. Звіт прикрашали епічні світлини здобутків, великі цифри, яскраві пафосні епітети….

Але є й інша сторона медалі – справжня, а не окозамилювальна! Її надає поважний аналітичний портал «Слово і діло», що аналізує обіцянки мерів міст України і чітко відстежує, які саме з них було виконано, а які – ні. Так от, за даними аналітичного порталу, серед мерів інших обласних центрів Анатолій Бондаренко по виконанню обіцянок зайняв «почесне»…19 місце, тобто останнє !…

Із шістдесяти шести проголошених «залізним» мером обіцянок виконано тільки одинадцять. Взагалі не виконано – десять, в довготривалому процесі (читай, в завислому стані) ще сорок п`ять!

Підсумовано і рівень відповідальності Бондаренка: його відсоток становить лише 17%.

                                       

                                  Це також найнижчий показник в Україні!

Окрім того, українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International проаналізувало прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України.

За даними цієї неурядової міжнародної організації по боротьбі з корупцією і  дослідженню її рівня місто Черкаси не набрало жодного балу!

/Перше, друге і третє місця відповідно за Івано-Франківськом, Київом і Вінницею. Найгірші результати в таких містах, як Умань, Черкаси, Шостка, Кривий Ріг, Новомосковськ, Покровськ, Прилуки, Дунаївці/.

Це означає, що інвестиційний клімат у Черкасах також найгірший, адже через корупцію жоден закордонний та і вітчизняний інвестор не прийде до нашого міста!

 

Що ж насправді вдалося зробити меру та його команді?

/ про це ні слова у цьогорічному кольоровому звіті Бондаренка з гарними фото, який, до речі, обійшовся платникам податків, тобто нам з вами, в 80 тисяч гривень!/

              Збільшити штат чиновників

За три роки кількість працівників мерії зросла на 67 чиновників! З них, до слова, більше десятка (!) депутатів міської ради, які таким чином конвертували (продали) свої голоси у міській раді мерові, а він в свою чергу здобув цілу купу продажних прихильників!

             Підняти їм заробітну плату

/порівняймо, як зросла у чиновників мерії зарплата/

Фонд зарплати в мерії на 2018 рік становив 189 млн. гривень.

На 2019 рік закладено вже 207 млн. гривень!

Вражаюча різниця! Вісімнадцять «зайвих» бюджетних мільйонів, це наші з вами податки, громадо!

Мінімальний рівень заробітної плати в мерії –15 тис. гривень !

 Максимальний – 55 тис. гривень !

 

Пам`ятаєте сталий за визначенням вислів: чиновник – слуга народу? Громадськості пора б вже і задуматися, чи не занадто дорого нам обходяться наші слуги – чиновники?!

 

Працевлаштувати депутатів

За три роки мер Бондаренко, в обмін на підтримку в міській раді, працевлаштував 12 депутатів. Зарплата в 35-40 тис. грн.. на місяць – це своєрідний хабар. Голосуй як я скажу, отримаєш посаду і місячне утримання …

Встановити в Черкасах 387 МАФів

За три роки команда Бондаренка і «Батьківщини» надала дозволи на встановлення 387 МАфів у Черкасах!З цих 387 дозволів 186 було надано для депутатів від «Батьківщини» і для фірм, які їм належать.

 

/ У березні 2017 року терпець решті депутатів увірвався і більшістю голосів було прийнято мораторій, за яким кіоски встановлювати заборонено /

Завищити ціни на ремонти та закупівлі

/ Завдяки децентралізації коштів в міському бюджеті побільшало! Якщо у 2015 році бюджет розвитку був 120 млн, а у 2017 році – 600 млн, у 2018 році – 400 млн. /

Робіт у Черкасах побільшало, це – факт! Але вартість – захмарна!

 

Наведемо приклади:

  1. Вартість ремонту 1 км доріг – 17 млн. грн.(!), вартість укладання плитки – 840 грн. за м. кв.(!)

 

  1. Для Третьої міської лікарні придбано томограф за 12(!) млн. грн.. Поліція, підозрюючи, що на цій оборудці було вкрадено не менше 3 млн. грн., порушила кримінальну справу!
  2. А продаж яєць  в садочки і школи за шкуродерською ціною  п`ять  грн. за штуку (!) – взагалі верх цинізму! Фірма-постачальник належить родині керівника штабу «Батьківщини» в Черкаській області Юрію Тренкіну.

Загальна приблизна сума бюджетних потоків, яка йде «наліво» і на яку, як наркоман на голку «підсіла» команда «Батьківщини», «Черкащан» і «Самопомочі» – становить 600 млн. грн!

Це – наші з вами кошти, черкаська громада!

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.