ГО ЧАЛБ звертається з вимогою перевірки ознак порушення законів України


Spread the love

В.о. Начальника Черкаського інституту

    пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля

   Національного університету цивільного захисту України                   

                                                                 Тищенко О. М.

ГО «Черкаське Антикорупційно-Люстраційне бюро»

   

                                                      Вимога-звернення

Шановний Олександре Михайловичу!

Звертаємося до Вас зі словами глибокого обурення щодо можливих протиправних дій  начальника сектору з питань запобігання та виявлення корупції  Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Кухаренко Олега Івановича.

Нам стало  відомо про  обставини, пов’язані з грубим ігноруванням законодавства, що регламентує діяльність, пов’язану зі збереженням державної таємниці та конфіденційної інформації, яка є винятково власністю держави. Означена посадова особа в травні 2017 року виїжджала за межі України всупереч встановленої процедури поїздок за кордон для осіб  маючих допуск до державної таємниці та без погодження зі своїм безпосереднім керівництвом.

Кухаренко О. І. не повідомляв щодо своїх намірів виїзду за кордон також і працівників відділу охорони державної таємниці, а отже не проходив відповідного інструктажу.

Оскільки наявність допуску цієї особи до державної таємниці могла призвести до витоку конфіденційних даних і нанести шкоду державним інтересам України, вимагаємо вжити термінових комплексних заходів по з’ясуванню мети прихованого перебування за кордоном Кухаренко Олега Івановича.

Зважаючи на факт грубого порушення закону України, а особливо у випадку виявлення протиправних дій з боку посадовця, негайно притягнути його до відповідальності, передбаченої чинним законодавством!

Звертаємо вашу увагу на те, що даний посадовець вже не вперше потрапляє в поле зору громадськості та правоохоронних органів.

Так, 27.12.2016р. о 01год 45хв., Кухаренко  О.І., знаходячись в стані алкогольного сп’яніння (!) керував автомобілем «Тойота камрі» (державний номер СА0017ВО)  і був затриманий співробітниками патрульної поліції, які склали щодо нього протокол.

Нажаль, тоді йому вдалося уникнути покарання. Ми впевнені, що це сталося не тільки через недосконалість українського законодавства, яке дозволило навмисно затягнути процес судового розгляду задля прострочення процесуальних термінів, передбачених щодо даного правопорушення, але й через глибоку корумпованість судової системи.

Згодом, ця безкарність призвела до того, що і цей випадок вже не є поодинокий! Адже громадянин Кухаренко О.І. регулярно дозволяє собі сідати за кермо напідпитку, тим самим зневажаючи закони та мораль України.

Зауважимо, що саме така зневага до суспільства і досі залишається характерною рисою в поведінці майже всіх «регіоналів» і їх поплічників!

Користуючись зв`язками, пільгами або грошима вони ігнорують законність та порядок, вважаючи, що їм дозволено все.

Наприклад,  той самий Кухаренко О.І. вже давно звик до свого «особливого» становища. Мабуть, плідна співпраця з партією регіонів, в якій він керував службою безпеки черкаського обласного штабу і, звісно, приймав активну участь у боротьбі з народом під час Євромайдану, таки вивела його з під караючої руки правосуддя.

Тож, ми ставимо цілком логічне запитання: чи може керувати сектором з питань виявлення та запобігання корупції людина, яка сама порушує законність, до того ж людина з таким сумнівним минулим?

Вимагаємо термінового службового розслідування щодо даного громадянина та відправки офіційних результатів перевірки на адресу ГО «Черкаське Антикорупційно-Люстраційне бюро» !

 

З повагою,

Секретаріат ГО «Черкаське Антикорупційно-Люстраційне бюро»,  місто Черкаси, вул. Смілянська, 33.

Політичне перефарбування в дії

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.