“В гонитві за щастям» /2007 рік/. Рекомендація експерта.


Spread the love

Фільм 2007 року “В гонитві за щастям» – виробництво відразу трьох американських кінокомпаній (Columbia Pictures Corporation, Overbrook Entertainment і Relativity Media).

Жанр – біографічна драма.

Режисер Габріеле Муччіно, сценарій Стіва Конрада, заснований на однойменному мемуарі Кріса Гарднера і Квінсі Труп. Композитор Андреа Гуерра. Премія NAACP Image Award в номінації «Кращий фільм” 2007 р, а також премія Teen Choice Award в номінації «Choice Movie: Драма” 2007 р

У головних ролях: Вілл Сміт (Віллард Керролл Сміт-молодший) і його, по фільму – п’ятирічний, син Джейден Сміт (Джейден Крістофер Сайер Сміт)

Незвичайний Вілл Сміт! Гранично цільна акторська робота! На тлі драматичного психологізму переживань – незвичайної сили характер з його цілеспрямованістю, волею і терпінням! А головне – людяністю і благородством.

 

Краса цієї стрічки полягає в її правдивості. Це не, така собі, стандартна екранізована історія подолання труднощів, в якій, після достатнього періоду розчарування, успіх зображується у вигляді презенту на тарілці з блакитною облямівкою. Саме ця історія – звична фабула нашого з вами життя, в якій вольова людина свідомо минає банальні можливості адаптуватися в ній заради відчайдушної потреби в успіху!

Чи досягне головний герой своєї мети, які перепони і розчарування чекають його на цьому шляху – дивіться і насолоджуйтеся … Скажу тільки, що малюк Джейден отримав за цю роль свою першу кінонагороду “За кращий прорив року” від МТV Movie Awards 2007! Уілл Сміт – в номінації Teen Choice Award «Choice Movie: Драматичний актор” 2007.

Джейден Сміт, Уілл Сміт – в номінації Teen Choice Award «Choice Movie: Краще поєднання акторів».

Композитор Андрій Гуера за роботу в цьому фільмі отримав премію Американського товариства композиторів, письменників і видавців в категорії “Найкасовіші фільми кінопрокату”.

Рекомендую до перегляду.

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.