Концерт “Brutto & Ляпис” в Черкасах. Патріотичний панк-рок. Відео-фото звіт.


Spread the love

Концерт відбувся 5 червня у Черкасах на Центральному стадіоні.

Звучав панк-рок з його нестримною енергетикою духу свободи. Нижче ви можете знайти своє фото та пригадати, як тоді було спекотно…

Цей стиль – протиставлення помпезності поп-року. Зазвичай, панк-групи записували короткі, дуже динамічні пісні з різкими мелодіями і міцним вокалом, мінімальним набором апаратури, а також, соціальними та політизованими текстами, спрямованими проти істеблішменту.

На таких концертах особлива потужна енергетика, яка об’єднує людей не тільки музичним драйвом, а й смисловим наповненням текстів.
Цього разу група Сергія Міхалка привозила нову концертну програму «Родны край».
Це була частка масштабного туру, що крім України пройде у Польщі, Латвії, Естонії, Литві, США та Канаді.

Групі BRUTTO всього два роки, але за цей час панк-рок-революціонери спричинили справжній фурор у світі. У Росії та Білорусі «за надмірну любов до свободи» група заборонена, а у всіх інших країнах навпаки – має мільйони прихильників. На підтримку BRUTTO та інших гуртів, які незаконно переслідуються, восени у Лондоні виступав лідер Pink Floyd Девід Гілмор, український «Бумбокс» та багато інших зірок.

Себе BRUTTO називають «букварем для дорослих», «Бригадой Революционного Угара и Творческого Отпора имени Орнеллы Мути» і «збірною андеграунду». Це гарячі серцем хлопці, які як єдиний монолітний організм рвуться в наші серця, призиваючи прагнути до нових вершин. В роліку скомпільовані фрагменти хитів альбомів «Underdog» та свіженького «Родной край».

У виконанні Михалка та його брутто-товарищів звучать пісні: «Воїны світла», «Гаррі», «М`яч», «Залізний», «Underdog», «Гирі», «Веселіше», «Гарэза», «Танцюй!», «Грай», «Рабкор», «Kapital», «Будзь Смелым!», англоязычна «I Get Wet», «Священний вогонь», «Просперо», «Наказ Эрнесто», «Moscow Calling», «Чорна сотня», а також хіти групи «Ляпіс Трубецькой»: «Золота антилопа», «Ау», «Рыбка золота», «Імперия добра», «Містер Лох», «Я вірю», «Свіжий вітер» та інші.

 

 

 

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.