Куди летіти ?


Spread the love

Літо 2021. Рекомендовані страни⬇️

 

?? Греція. Всі її так чекали і вона нарешті відкрилася! Тепер ви зможете здійснити свою мрію і побачити Міконос, Санторіні, Закінтос, Крит, Корфу і т.д.

?? Чорногорія. В’їзд без тесту!
Неймовірна Адріатика, соснові ліси, гори, каньйони, фіорди, морепродукти, смачне в’ялене м’ясо і вина! Сюди треба летіти всім!

?? Албанія. В’їзд без тесту! Всім, хто любить взяти в оренду автомобіль, покататися по узбережжю, їсти смачно і недорого, багато дивитися, гуляти і не сидіти на місці – вам сюди!

??Туреччина. Наш улюблений all inclusive) Рекомендую звернути увагу на Мармарис, Бодрум, Фетхіє, Олюденіз, Кушадаси і Ізмір ☝️ Це мої любимчики)

?? Грузія. Це завжди позитивно! ДА?
У Батумі теж є море, хоча Грузія це не тільки про море … Це ще й неймовірні гори, річки, монастирі, чудові люди … а про їжу, вина і чачу потрібно складати пісні)) це окрема релігія ☝️ Дуже хочеться щоб ви насолодилися цією красою! І остерігайтеся, тому що шматочок вашого серця назавжди залишиться в цій країні …

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.