Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв України ім. Віктора Синебрюхова


Spread the love

На Черкащині вперше було проведено виїзний

Всеукраїнський фестиваль бойових мистецтв України

імені легендарного

Віктора Синебрюхова !

Саме цей фестиваль бойових мистецтв – дійсно знакова подія року! Його традиційне проведення не тільки пропагує спорт, як культ здорової тілом й духом людини, але й об’єднує і згуртовує різні федерації єдиноборств по всій Україні !

Вперше він проводиться за межами обласного центру завдяки запрошенню і підтримці відомого на всю Україну своїм новаторством і активною життєвою позицією голови Новодмитрівської ОТГ  Артема Кухаренко.

Показником розвиненої територіальної громади, що складається з 18-ти населених пунктів Золотоніського району, було не тільки запрошення, організаційна допомога, або каша чи, навіть, шашлики від голови ОТГ…

Головне – це усвідомлення Артемом Володимировичем життєвої необхідності в регулярному проведенні такого роду заходів, що популяризують спортивний спосіб життя, активізують і залучають до нього сільську молодь.

В рамках фестивалю проведено :

        Всеукраїнській конкурс «міс Елегантність та містер Джентльмен» на якому були представлені ведучі у складі зіркового журі –  Юлиїї Гершун ( володарки титулу «Міс Всесвіт – 2017» ) та актора Богдана Юсипчука ( «Містер Україна -2014» та «Mister Sea World-2018» ).

       Показові виступи учнів академії «Першої леді» #AS #AzaRomanova від АS model на чолі з головою Азою Сірик (Романова).

       Всеукраїнська виставка благодійного фотопроекту успішних і талановитих людей України під назвою «Star Women and Men» /автор АS Аза Романова (Сірик),  фотограф – Олександр Коротич/.

Також триває благодійний культурно-соціальний проект Аrt Fest Пробудження за кураторством мисткині Лілії Постіл, наступний етап якого, а саме – благодійний аукціон, вирішено провести в Черкасах.

Фестиваль бойових мистецтв України представляли десять федерацій 

 • Федерація капоейро – Ігор Педченко
 • федерація традиційного карате “Окінава” (Олександр Решетняк , В`ячеслав Соб`янін )
 • федерація теквандо – Анна Тарапата,
 • федерація кікбоксингу України WAKO на чолі з президентом федерації  Olga Pavlenko і заслуженим тренером України Юрієм Зубовим
 • федерація Фунакоши Шотокан Карате – FSKA WJKA на чолі з президентом федерації – заслуженим тренером України Анатолієм Науменко .
 • Організація ВСБ – Віталій Бондаренко,
 • школа ушу «Золотой дракон» – Lesia Bondar
 • бойовий хортинг – Вознюк Михайло
 • федерація дзю-до – Римар Володимир
 • федерація греко-римської боротьби Самоха  Анатолій
 • федерація боксу та панкратіону – Бовт Сергій
 • федерація кудо – Артюшенко Андрей
 • федерація бойового гопака – Проценко Олександр, Яся Фалестрис
 • федерація кемпо – Rauf Ibrahimov
 • федерація рукопашного бою та вільної боротьби були представлені  інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобилю.

Кураторка фестивалю, яка очолює Федерацію різних видів бойових мистецтв імені свого батька – Віктора Синебрюхова, і постійно об’єднує спортивні федерації та активно популяризує спортивне патріотичне виховання в Україні – є багаторазова чемпіонка Світу та Європи, майстер спорту України, суддя і тренер національної категорії, володарка чорного поясу – Аза Вікторівна Romanova (Сірик)   

Разом ми сила! Єднаймося!))

Фестиваль було завершено яскравим та феєричним фаєр-шоу від  Театру Вогню “Сварожичі” і урочистим салютом

Село Подільське , Новодмитрівська ОТГ, Золотоніський район

05.06.2021 .

 

Редакція “Громади Черкащини”

Have any Question or Comment?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CAPTCHA image
*

Youtube “Громада Черкащини”

Text Widget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean dapibus erat eget rhoncus facilisis. Duis et lacus ut tellus fermentum ultricies quis sit amet mauris. Nullam molestie, mauris ac ultrices tincidunt, sapien turpis rhoncus tellus, sed sagittis dui felis molestie risus.